Aloe blossom herbal tea – Detoksikimi i organizmit dhe mëlqisë

Aloe blossom herbal tea – Detoksikimi i organizmit dhe mëlqisë

Aloe blossom herbal tea – Detoksikimi i organizmit me ndihmën e çajit të Aloe Verës

Çaji nga lulet e Aloe Verës dhe bimët tjera shëruese. Ky çaj natyral ka pak kalori, është pa kafeinë dhe pjesë përbërëse e mënyrës së shëndetshme dhe natyrale të të ushqyerit.

Përbërja dhe shija fine rrjedhë nga kanella kineze, karafili nga Madagaskari, arrëmyshku nga Xhamajka, xhenxhefili kinez, kamomiles, kardamomit, senës, anisit, fletave të mjedrrës dhe lëvorja e portokallit.

Çaji ka shije dhe aromë fine dhe ndihmon tek eliminimi i toksineve nga mëlqia dhe përgjithsisht nga organizmi.

Çaji i Aloe Verës – Detoksikim i organizmit

Përmban 10 bimë të njohura shëruese të cilat kanë veprim të jashtëzakonshëm në përmirësimin e tretjes, tek fryerja e stomakut dhe ngërçet.

PËRDORIMI: Çaji i lehtëson dhembjet dhe ngërçet, i zvoglon inflamacionet dhe vështirësitë në zorrë, e përmirëson qarkullimin dhe e pastron gjakun.

Çaji i Aloe Verës e përshpejton për 4 herë procesin e detoksikimit të organizmit. 

Rekomandohet të merret krahas me xhelin Aloe Vera, është diuretik i shkëlqyeshëm, përmirëson tretjen, ndihmon tek pagjumësia, relakson, lehtëson problemet me prostatën, zvogëglon nivelin e sheqerit në gjak, zvogëlon dhembjet e muskujve, lehtëson ngërçet menstruale…

Përgatitet me 1,5 litra ujë. Nuk ëmbëlsohet me sheqer por me mjaltë.

Tek temperatura e rritur dhe akumulimi i lëngjeve në trup përdoret 1 qeskë me 2 dcl ujë.

 

Çmimi i paketimit (25 bustina) = 22.10 eur

Për porositë mbi 90 eur lejojmë 15% zbritje

Për më shumë informata, këshilla dhe porosi të produkteve i fusni shënimet në  vazhdim dhe ne do të ju kontaktojmë!

Porositni online Aloe blossom herbal tea dhe fitoni zbritjen!

 

Porositja individuale e produkteve!

Kompania Forever Living Products është kompani e shitjes me shumicë prandaj nuk mund të porositen produktet individualisht për shitje online (atje ku ekziston web shitorja).

Nëse dëshironi të porositni produkte individuale me pakicë, ju lutemi që ta shënoni emrin dhe email adresën tuaj në formën më poshtë që të mund të ua dërgojmë udhëzimet për blerje individuale!

Ju falënderojmë për mirëkuptim – Aloe Vera Qendra (Partner i pavarur afarist i kompanisë Forever Living Products)

 

Emri:    

Emaili:

 

admin

admin

View all articles by me
I'm on social media

No Comments

No comments yet

You can be first to leave a comment

Write a comment

info_outline

Your data will be safe!

Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.

Transporti falas

Për blerjet mbi €100

Mbështetja profesionale

Mbështetje e ekipit profesional

Fitimi shtesë

15-48% për rekomandimet e produkteve

Promocione

Zbritje promocionale

Shqip Shqip English English