Forever Daily – doza ditore e vitaminave!

Forever Daily – doza ditore e vitaminave!

Forever Daily, kompleks me 55 vitamina dhe minerale esenciale.

Kjo formulë unike është dizenjuar që të ushqej dhe të mbrojë organizmin përmes plotësimit të boshllëqeve të krijuara nga ushqimi i keq dhe i mangët në aspektin nutricionist, si  dhe të siguroj shëndet dhe vitalitet optimal.

Përbërja: Vitaminat dhe mineralet: A, C,D, E, B1, B2, B6, B12, BIOTINA, KALCIUMI, HEKURI, JODI, ZINKU, SELENI, BAKRI, MANGANI, MOLIBDENI DHE KROMI si dhe përzierja e mollës, rrepës së kuqe, specit të kuq, domates, luleshtrydhes, boronicës së kuqe, lakrës, mangelit, qepës, mangos, acerolës, akaies, mjedrës, shegës, boronicës, brokolit, lakrës jeshile, karrotës, kungullit dhe rrushit pluhur.

APLIKIMI: Tek gjendja e imunitetit të dobësuar, rraskapitja e organizmit pas sëmundjeve të rënda, tek gripi dhe ftohjet, ndjenja e mungesës së energjisë, lodhja si dhe tek sforcimet e mëdha fizike.

Daily plotëson nevojat energjetike ditore dhe ndihmon forcimin e sistemit imunitar; stimulon dhe së bashku me xhelin e Aloe verës e mirëmban metabolizmin e shëndetshëm dhe të duhur.

Gjithashtu, Daily përkrahë edhe shëndetin kardiovaskular dhe të eshtrave, por ndihmon edhe në vendosjen e aktivitetit të duhur mendor.

Përveç kësaj, Forever Daily ofron sasi optimale të materieve të rëndësishme ushqyese.

Gjithashtu, në Daily përfshihet sasi e madhe e bioflavonoideve, antioksidantëve më të ri të krijuar me teknologjinë molekulare dhe përzierja origjinale e pemëve dhe e perimeve, në mënyrë që organizmi të furnizohet me përbërës ushqimor themelorë si dhe mikro dhe makro përbërësit tjerë themelorë të nevojshëm për shëndetin e përkryer.

Për ruajtjen e shëndetit, imunitetit, energjisë dhe vitalitetit mjaftojnë 2 tableta në ditë.

Çmimi: 21,80 eur

Shifra: 439

Sasia: 60 tableta

 

Porositja individuale e produkteve!

Kompania Forever Living Products është kompani e shitjes me shumicë prandaj nuk mund të porositen produktet individualisht për shitjes online (atje ku ekziston web shitorja).

Nëse dëshironi të porositni produkt individual me pakicë, ju lutemi që ta shënoni emrin dhe email adresën tuaj në formën më poshtë që të mund të ua dërgojmë udhëzimet për blerje individuale!

Ju faleminderit për mirëkuptim – Aloe Vera Qendra (Partner i pavarur afarist i kompanisë Forever Living Products)

 

Emri:    

Emaili:

admin

admin

View all articles by me
I'm on social media

No Comments

No comments yet

You can be first to leave a comment

Write a comment

info_outline

Your data will be safe!

Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.

Transporti falas

Për blerjet mbi €100

Mbështetja profesionale

Mbështetje e ekipit profesional

Fitimi shtesë

15-48% për rekomandimet e produkteve

Promocione

Zbritje promocionale

Shqip Shqip English English