Shampo për volum me bazë natyrore

Shampo për volum Forever Living

Sonya-Volume-shampooShampo për volum, formula e jonë ekskluzive i jep flokëve tuaja volum dhe shkëlqim të plotë me balancim të duhur të shpeshtësisë dhe të kontrollit të tyre.

E kemi përplotësuar me Aloe Verën dhe peltën mbretërore të cilat i bëjnë flokët tuaja të duken më të shpeshta dhe më të harlisura.

Sonya Volume Shampoo është shampo për flokë të shëndosha dhe të shkëlqyera, por edhe për flokët e ngjyrosura dhe për të gjitha tipet e flokëve.

Mbron dhe ndihmon eliminimin e majave të çara të flokëve.

Aloe Vera ndihmon hidratimin e flokëve dhe balancimin e pH-shit të kokës.

Pelta mbretërore poashtu hidraton, ushqen lëkurën e kokës dhe eliminon thatësinë e cila e favorizon krijimin e zbokthit.

Pelta mbretërore përmban edhe oksidanset të cilët i neutralizojnë radikalet e lira në flokë dhe ndihmojnë regjenerimin e flokëve të dëmtuara.

Aloe Vera dhe pelta mbretërore ndihmojnë të ushqyerit e rrënjës së flokut dhe kontrollin e kaçurelave duke e bërë flokun tuaj të lehtë për ondulim.

Përmban edhe pantenol (derivat i vitaminës B5) dhe PEG-10 (glicerid i lulediellit).

Sonya Volume Shampoo nuk përmban paraben, propilen glikol, SLS apo SLES

Aplikimi: Masazhoni shamponin në flokët e lagura, krijoni shkumë të bollshme e pastaj i shpëlani mirë ato.

Përsëritni krejt procesin nëse është e nevojshme.

Me qëllim të arritjes së rezultateve më të mira, mund t’i alternoni shamponin dhe regjeneratorin Sonya.

Sonya Volume është shampo shumë e koncentruar, prandaj përdoreni me masë.

Çmimi: 21.90 eur 

Shifra: 350

Sasia:  355 ml

Ju pëlqeu artikulli: Shampo për volum?

Ndani me miq!

admin

admin

View all articles by me
I'm on social media

No Comments

No comments yet

You can be first to leave a comment

Write a comment

info_outline

Your data will be safe!

Your e-mail address will not be published. Also other data will not be shared with third person.

Transporti falas

Për blerjet mbi €100

Mbështetja profesionale

Mbështetje e ekipit profesional

Fitimi shtesë

15-48% për rekomandimet e produkteve

Promocione

Zbritje promocionale

Shqip Shqip English English